Naujienos

B.Woodas: žinau, kad dar nepademonstravome geriausio savo krepšinio

2015 11 05

Rezultatyviausias „Tete-a-Tete Casino-LKL“ krepšininkas Brandonas Woodas mėgaujasi ne tik žaidimu, bet ir gyvenimu Lietuvoje. Panevėžio „Lietkabelio“ lyderis dalijasi savo tinklaraščio įrašu ir pasakoja apie nuotykius mūsų šalyje.


Sveiki,

Pastarąjį mėnesį kartu su visa komanda išliejome daug prakaito, bet taip pat turėjau galimybę su savo mieląja žmona geriau pažinti Lietuvą. Per pustrečio mėnesio Panevėžyje jau teko sutikti žmonių, kurių nepamiršiu visą gyvenimą. Tie prisiminimai mano galvoje liks amžiams.

Su žmona esame dėkingi už tas gyvenimo akimirkas užsienyje, nes iš mūsų krašto ne visiems tenka tokia sėkmė patirti tokių nuotykių. Mums vienas malonumas bendrauti su kitokiais žmonėmis iš visiškai skirtingos aplinkos. Mums garbė reprezentuoti Ameriką iš gerosios pusės.

Pastarąjį mėnesį žaidėme banguotai. Tačiau išlikome susikoncentravę ir nenustojome stengtis. Turime daug gerų vyrukų, tačiau sporte reikia laiko susiklijuoti. Žinau, kad dar nepademonstravome geriausio savo krepšinio. Jei tik susitelksime smulkmenoms ir mesime iššūkį sau patiems, manau, mūsų geriausios dienos laukia priešaky.

Treneris mane labai stumia į priekį kiekvieną mielą dieną. Jis mato manyje potencialą ir tikisi išspausti viską. Ir aš net liepiau jam tai daryti ir toliau!

Už aikštelės ribų su žmona spėjome nuveikti puikių dalykų. Vieną dieną jodinėjome žirgais mažame kaimelyje už Panevėžio. Geriau susipažinome su žirgais, vietos žirgyno istorija.

Be to, keletą dienų praleidome smagiai žvejodami ežere. Mano šeima kilusi iš rytinės pakrantės, kur žvejyba yra rimtas reikalas. Šį hobį perėmiau iš tėčio. Jis mūsų šeimoje perduodamas iš kartos į kartą!

Bet įdomiausia buvo lankytis sostinėje – Vilniuje. Visą dieną skyrėme vaikštinėjimui ir miesto pažinimui. Visada viską fotografuojame ir filmuojame, kad galėtume parodyti už Atlanto likusiems artimiesiems.

Bet žinodami, kiek daug Vilniaus istorijos dar nepažinome, esame tikri, kad tikrai sugrįšime į sostinę artimoje ateityje! Vaikštinėti šalia Gedimino pilies ir iš taip aukštai mėgautis saulėlydžiu, džiaugtis galimybe būti Lietuvoje buvo nuostabu. Jaučiamės palaiminti!

Kartais sunku subalansuoti krepšinį ir asmeninį gyvenimą. Bet visada gera turėti žmogų šalia, kuris pasiryžęs dėl tavęs paaukoti savo poreikius. Didžiuojuosi tuo, kaip man pavyksta krepšinį derinti su asmeniniu gyvenimu ir padaryti žmoną laimingą.

Kaip sakoma: „Laiminga žmona – laimingas gyvenimas“. Man pasisekė, kad galiu sakyti, jog taip ir yra!

2021-2022: