Naujienos

B.Woodas giria G.Kadžiulį ir tikisi, kad sezonas „Lietkabelyje“ pakeis jo gyvenimą

2015 11 02

Makedonijoje, Vengrijoje ir Italijos antroje lygoje žaidęs Brandonas Woodas praėjusią vasarą sulaukė Panevėžio „Lietkabelio“ komandos pasiūlymo ir jį priėmė.

26-erių amerikietis dabar yra rezultatyviausias Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) žaidėjas, per mačą pelnantis 20,2 taško. B.Woodas pripažįsta, kad Lietuvos pirmenybės yra pajėgiausios, kokiose jam yra tekę žaisti Europoje.

„Lyga labai pajėgi. LKL – vienas pajėgiausių čempionatų Europoje. Čia žaidžia daug gerų krepšininkų. Kiekviename mače turi atiduoti visas jėgas ir nesvarbu žaidi prieš lyderius ar autsaiderius. Vienareikšmiškai tai yra pajėgiausia lyga, kokioje esu žaidęs Senajame žemyne. Man tai yra didelė galimybė tobulėti ir parodyti save. Kiekvieną dieną dirbu su maksimaliu nusiteikimu ir koncentracija“, – teigė krepšininkas.

B.Woodas negaili pagyrų vyriausiajam „Lietkabelio“ treneriui Gintarui Kadžiuliui, kuris pats turėjo sėkmingą karjerą ir sportbačius ant vinies pakabino tik pernai. Pasak pašnekovo, panevėžietis jam padeda tobulėti ir siekti neįmanomo.

„Kadžiulis turėjo puikią karjerą. Jis padeda atskleisti mano potencialą. Gintaras priglaudė mane po savo sparnu ir spaudžia mane tam, jog parodyčiau visas savo galimybes. Pirmą kartą savo karjeroje žaidžiu tik įžaidėjo pozicijoje. Man dar reikia prisitaikyti prie to, kaip valdyti komandą, kaip gintis prieš varžovų atakų organizatorius. Kadžiulis kartoja, jog mato manyje didelį potencialą ir mes tikimės, jog kitą sezoną rungtyniausiu aukščiausiame lygyje. Aš sakiau treneriui, jog nesustotų ir toliau spaustų mane.

Turiu geriau valdyti rungtynių tempą, išnaudoti galimybes atakuoti krepšį bei geriau į puolimą įtraukti komandos draugus. Kadžiulis mane moko, kaip būti naudingesniu, kaip priimti tinkamus sprendimus, kaip kontroliuoti žaidimo greitį. Taip pat daug smulkių detalių, į kurias anksčiau neatkreipdavau dėmesio“, – dėstė Panevėžio ekipos legionierius.

189 cm ūgio B.Woodas mano, jog jo ūgis dabar yra didelis privalumas prieš kitus įžaidėjus: „Žinau, kad Eurolygos ar NBA klubams buvau per mažas atakuojantis gynėjas, todėl dabar esu didelis įžaidėjas. Tai yra didelis mano privalumas. Tokioje pajėgioje lygoje įrodysiu, jog galiu žaisti įžaidėju ir gintis prieš varžovų atakų organizatorius.“

Vienas „Lietkabelio“ lyderių neslepia, jog šis sezonas jam yra didelis šansas nuveikti kažką ypatingo ir padaryti didžiulį žingsnį į priekį savo karjeroje.

„Asmeniškai man šis sezonas yra didžiulė galimybė parodyti save, padaryti žingsnį į priekį ir parodyti, koks iš tiesų esu žaidėjas. Šis sezonas gali pakeisti mano gyvenimą ne tik aikštelėje, bet ir už jos ribų. Stengiuosi nepraleisti šio šanso. Noriu išnaudoti galimybę, kurią šiuo metu turiu“, – vylėsi B.Woodas.

2021-2022: