Naujienos

B.Madgenas pažadėjo iki sezono pabaigos išmokti laisvai kalbėti lietuviškai

2016 12 12

„Tete-A-Tete Casino–LKL“ tęsia toleranciją skatinantį projektą „Savas Tarp Svetimų“. Projektas, pasitelkdamas krepšinio populiarumą, siekia skleisti toleranciją bei užkirsti kelią neapykantos kurstymui visuomenėje. Viena iš šio projekto dalių – į Lietuvą žaisti atvykstančių legionierių žaismingas lietuvių kalbos mokymasis. Ir moko juos ne bet kas, o komandos draugai lietuviai.

Šį kartą lietuvių kalbos subtilybių mokėsi Panevėžio „Lietkabelio“ legionierius iš Australijos Benas Madgenas. Tarti lietuviškus žodžius jį mokė G.Leonavičius. Nors Lietuvoje užsienietis rungtyniauja tik pirmą sezoną, tačiau didelių sunkumų bent jau pradžioje jam nekilo. Australas puikiai tarė tiek su krepšiniu susijusius, tiek ir kitus žodžius.

Kiek sunkiau B.Madgenui sekėsi su žodžiu „kupranugaris“. „Toli nuo realybės“ , – po kelių komandos draugo bandymų juokėsi G.Leonavičius.

Vienas žodis B.Madgenui sukėlė ir prisiminimus apie namus. Mokydamasis žodį „krokodilas“, australas dar pamokė ir G. Leonavičių, tvirtindamas, kad krokodilai Australijoje vaikšto tiesiog gatvėse.

Pasitreniravęs kalbėti lietuviškai, australas komandos draugui prižadėjo, kad iki sezono pabaigos laisvai kalbės lietuviškai.

2021-2022: