Atkakliose rungtynėse „Lietkabelis“ nusileido BBL čempionams

2014 01 25

Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynėse namuose – 59:64 (15:17, 15:12, 21:22, 8:13) nusileido praėjusio sezono pirmenybių čempionams „Ventspils“ krepšininkams.

Rungtynių pirmoji dalis jau nuo pat pirmųjų akimirkų žadėjo gražią bei įtemptą kovą aikštelėje. Nors pirmąją ketvirtį 17:15 laimėjo svečiai iš Latvijos, antrajame Panevėžio ekipa vedina legionierių G.Vrbanco ir I.Nelyubovo sugebėjo perimti rungtynių vadžias į savo rankas ir išsiveržti į priekį – 30:29.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė – komandos žaidė taškas į tašką, o bandymai susikrauti apčiuopiamesnį pranašumą sugriūdavo jau po keletos atakų.

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui rezultatas buvo lygus – 51:51. Sužaidus keletą minučių,  „Lietkabelis“ po ilgesnės pertraukėlės išsiveržė į priekį – 55:54.  Tiesa, tuomet šeimininkų puolimo mašina sustojo ir per likusias septynias minutes A.Brazio auklėtiniai įmėtė keturis taškus. Varžovai, pasinaudoję panevėžiečių taškų badu, sugebėjo išplėšti sunkią pergalę – 59:64.

Rezultatyviausiai „Lietkabelio“ komandoje rungtyniavo kroatas Goranas Vrbancas, surinkęs 19 taškų, rusas Ivanas Neliubovas įmėtė 17 (10 atk. kam.), 8 – Jokūbas Gintvainis.

„Ventspils“ komandoje išsiskyrė Harvey Grantas, įmetęs 14 taškų, po 12 – pelnė Davis Lejasmeiersas ir Ronalds Zakis, 10 – Janis Timma.

Rungtynių nuotraukų galeriją rasite paspaudus ČIA.

Kitas rungtynes panevėžiečiai žais vasario pirmąją dieną Garliavoje su vietos „LSU-Atletu“. Tai bus Lietuvos krepšinio lygos (LKL) susitikimas.