Arti staigmenos Prienuose: „Lietkabelis“ tik mačo pabaigoje nusileido „TonyBet“

2014 02 18

Pralaimėjimą Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Prienuose patyrė Panevėžio  „Lietkabelio“ krepšininkai – 73:83 (20:31, 15:25, 22:9, 16:18) pralaimėję vietos  „TonyBet“ klubui.

Lyg ant sparnų mačą pradėję šeimininkai į neviltį varė „Lietkabelio“ ekipą tolimais tritaškiais metimais. Net septynis tritaškius per pirmąsias dešimt minučių pataikę „TonyBet“ krepšininkai greitai susikrovė dviženklį pranašumą ir užbaigė ketvirtį rezultatu – 20:31.

Antrajame kėlinyje kartojosi pirmojo scenarijus. Taikliai iš toli atakavę V.Šeškaus auklėtiniai po L.Kisieliaus tritaškio turėjo net 23 taškų pranašumą – 45:22. Iki pirmosios rungtynių dalies pabaigos komandas skyrė panašus taškų skirtumas – 56:35.

Antrąją rungtynių dalį tolimu metimu pradėjo M.Kazonas. Po sėkmingo žaidimo gynyboje ir atakų uragano „Lietkabelis“ priartėjo – 58:50.  Kiek atkutę šeimininkai nebeleido panevėžiečiams mažinti deficito ir po trijų kėlinių ekipas skyrė 8 taškai – 57:65.

Lemiamas ketvirtis įpūtė dar daugiau intrigos. Sužaidus tris minutes D.Leonardas dviem taškais su pražanga sumažino skirtumą iki keturių – 65:69. Deja, šis epizodas netapo lemiamu lūžiu ir užtikrinčiau mačo pabaigą sužaidę „TonyBet“ krepšininkai laimėjo rungtynes – 73:83.

Rezultatyviausiai „Lietkabelio“ komandoje rungtyniavo Darrickas Leonardas, surinkęs 14 taškų, 13 – įmėtė Mantas Kazonas, 9 – Ivanas Neliubovas (15 atk. kam).

Šeimininkų ekipoje išsiskyrė Laimonas Kisielius, pelnęs 19 taškų, 15 – pridėjo Artūras Valeika, po 11 – įmėtė Mindaugas Lukauskis ir Gintaras Kadžiulis, 10 – Žygimantas Janavičius.

Kitas rungtynes „Lietkabelio“ ekipa žais šeštadienį namuose su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“. Tai bus Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mačas.