Naujienos

Artėjant lemiamoms sezono kovoms „Lietkabelis“ atsiėmė naujutėlaičius „Toyota“ automobilius

2021 03 02

Panevėžio „Lietkabelio“ ekipos žaidėjai ir treneriai antrąją sezono dalį miesto gatvėmis riedės naujais „Toyota“ automobiliais.

Oficiali „Toyota“ automobilių pardavėja Panevėžyje „Auresa“ jau penktą sezoną iš eilės bendradarbiauja su „Lietkabelio“ klubu. RAV4 visureigius komandos atstovai gavo dar prieš prasidedant šiam sezonui, o jam pasiekus antrąją dalį ir artėjant svarbiausiems mūšiams, jie buvo pakeisti į naujus.

„Lietkabelis“ – mano miesto komanda, su kuria bendradarbiaujame jau penkerius metus. Džiaugiamės komandos iškovotais sidabro medaliais Karaliaus Mindaugo taurėje ir progresu viso sezono metu. Klubui skyrėme naujus RAV4 automobilius, kuriais važinėtis yra itin komfortiška ir saugu. Tikimės, kad geros sąlygos žaidėjams už aikštės ribų prisidės ir prie gerų komandos rezultatų lemiamose „Betsafe-LKL“ kovose“, – sakė „Auresos“ generalinis direktorius Marius Goštautas.

„Simboliška, kad artėjant svarbiausiam sezono etapui komanda atsiėmė naujus RAV4 automobilius. Džiaugiamės, kad ilgametis klubo rėmėjas „Auresa“ suteikia puikius „Toyota“ automobilius, kuriais Panevėžio gatvėmis rieda komandos krepšininkai bei treneriai. Dėkojame „Auresai“ už tai, kad mumis tiki ir palaiko. Stengsimės nenuvilti rėmėjų bei komandos sirgalių ir LKL kovoti dėl medalių“, – kalbėjo „Lietkabelio“ direktorius Martynas Purlys.

2021-2022: