Naujienos

Aplankyta projekto „Mes – tavo mokykloje“ pirmojo etapo nugalėtoja

2019 12 06

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda apsilankė projekto „Mes – tavo mokykloje“ pirmojo etapo nugalėtojoje.

Ja tapo Panevėžio profesinio rengimo centras, kurio moksleiviai aktyviausiai lankėsi „Lietkabelio“ namų rungtynėse.

„Lankėmės mokykloje, kuri aktyviausiai palaikė mus tiek rungtynių metu, tiek socialinėje erdvėje. Esame labai dėkingi visai mokyklos bendruomenei už palaikymą ir bendradarbiavimą bei tikimės gausaus lankomumo ir iš kitų mokyklų moksleivių. Baigėsi tik pirmasis projekto etapas, jau vasario mėnesį planas yra aplankyti kitą mokyklą, kuri taip pat aktyviai lankysis komandos rungtynėse. Iš naujo taškai bus skaičiuojami jau nuo rungtynių antradienį su „Dinamo“, – sakė „Lietkabelio“ marketingo vadovas Lukas Grabauskas.

Norite, kad „Lietkabelis“ atvyktų į jūsų mokyklą? Tuomet dalyvaukite projekte.

 Mokyklos renka taškus per kiekvienerias rungtynes, vienas žmogus gali būti vienoje nuotraukoje individualiai ir vienoje nuotraukoje su grupe (vadinasi, grupės nuotrauka gali būti įkelta vieno asmens, jei įkelta ta pati nuotrauka ar nuotrauka su tais pačiais žmonėmis, taškai nedidėja.

Taškai, publikuojant „Instagram“, skiriami už:

1 taškas – vienas asmuo be komandos atributikos.

3 taškai – vienas asmuo su komandos atributika.

15 taškų – bent dešimties žmonių grupė be komandos atributikos.

25 taškai – bent dešimties žmonių grupė su komandos atributika.

Pavyzdys: Romuvos mokykla surinko 10 asmenų grupę, kuri pasipuošusi „Lietkabeli„o atributika, į mūsų rungtynes. Kiek jie gali maksimaliai surinkti taškų?

Dešimt asmenų su atributika įkelia kiekvienas individualią nuotrauką per „Instagram“ – jau 30 taškų. Įkelia ir grupinę nuotrauką– vadinasi, dar 25 taškai. Prisideda lankomumas (10 taškų) ir viso gauname 65 taškus.

Dalyviai: tiek moksleiviai, tiek jų tėveliai rungtynėse – skatiname, kad vaikai eitų kartu su tėvais. Pagal sąrašus patenka tik moksleiviai, tėveliai taškus renka publikuodami nuotraukas su atitinkamos mokyklos grotažyme.

Po kiekvienų rungtynių kitą dieną suskaičiuojame taškus, kiek kokia mokykla jų surinko, vedame rezultatus. Pirmasis komandos apsilankymas po trijų mėnesių mokykloje, kuri lyderiauja, jei po dar trijų mėnesių vis dar pirmauja ta pati mokykla, komanda apsilanko antroje vietoje pagal rezultatus esančioje mokykloje, o trečiasis apsilankymas turi būti taip pat toje mokykloje, kurioje „Lietkabelis“ dar nebūtų lankęsis.

2021-2022: