Vienu metu net 17 taškų pranašumą turėjusi Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa tik lemiamomis akimirkomis šventė pergalę „Betsafe–LKL“ savaitės rungtynėse.

Atsarginių žaidėjų vedami vilniečiai išvykoje 75:69 nugalėjo Panevėžio „Lietkabelio“ klubą.

„Lietuvos rytui“ net 51 tašką pelnė žaidėjai, pakilę nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

Rungtynes geriau pradėjęs „Lietkabelis“ pabėgo jau nuo pat pirmųjų minučių (10:1). Likusioje ketvirčio dalyje „Lietuvos rytas“ kiek priartėjo, tačiau 6 taškų pranašumą išlaikė panevėžiečiai (18:12). Antrajame kėlinyje svečiai buvo persvėrę rezultatą savo naudai (29:25), visgi ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidė „Lietkabelis“ – 35:33.

Po ilgosios pertraukos „Lietuvos rytas“ įjungė aukštesnę pavarą ir prieš lemiamą ketvirtį susikrovė dviženklį pranašumą (58:46). Ketvirtajame kėlinyje „Lietkabelis“ vijosi savo varžovus, tačiau laiko pritrūko – 69:75.

„Lietuvos rytas“: Loukas Mavrokefalidis 16, Rokas Giedraitis 15, Benas Madgenas 12, Travisas Petersonas 9, Jimmy Baronas 8.

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 17 (8 atk. kam.), Adas Juškevičius 14, Žanis Peineris 9, Donatas Tarolis 8, Žygimantas Skučas ir Lorenzo Williamsas (6 rez. perd.) – po 5.