Naujienos

Algirdas Brazys: Šiai dienai neturime tiek daug pergalių, kad jas nuvertintume

2014 01 16

Antrąją pergalę iš eilės namų arenoje Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris savų žiūrovų akivaizdoje 94:84 įveikė Utenos „Juventus“ krepšininkų pasipriešinimą.

Ši pergalė Panevėžio miesto ekipos dar nepakėlė iš paskutiniosios čempionato turnyrinės lentelės vietos, taičau nuo pralaimėjimą patyrusių „Juventus“ krepšininkų Algirdo Brazio kariauną skiria vos viena pergalė.

Po mačo abiejų klubų treneriai pasidalijo savo įžvalgomis bei mintimis apie rungtynes, kuriose lemiamas lūžis įvyko trečiajame ketvirtyje.

Algirdas Brazys (Panevėžio „Lietkabelio“ vyr. treneris): „Šiai dienai neturime tiek daug pergalių, kad jas nuvertintume. Žinojome stipriąsias „Juventus“ komandos puses, prisitaikėme prie jų žaidimo stiliaus. Pagyriau vyrus už kovingumą, gerą žaidimą. Jie parodė, kad moka žaisti ir einame teisinga linkme.

Po pirmosios rungtynių dalies varžovai mums įmetė 40 taškų, todėl didžiosios pertraukos metu pastabos buvo šiuo klausimu.

Antroji rungtynių dalis buvo geresnė gynybiniu požiūriu, aišku, varžovai įmėtė daugiau nei 80 taškų. Tiesa, daug taškų jie primetė per paskutiniąsias tris minutes, kada susikrovėme apčiuopiamą pranašumą ir krepšininkai pradėjo „tempti gumą“.

E.Ežerskis, grįžęs iš Utenos, norėjo įrodyti, jog be reikalo su juo buvo atsisveikinta. Mane maloniai stebina Gedimino Žalalio žaidimas. Galbūt nekrenta į akis žaidėjo pelnytų taškų skaičius, tačiau jis labai protingai ginasi, skaito žaidimą. Žinant, kad R.Olanderis yra tramuotas, G.Žalalis tapo didžiule paspirtimi ekipai.“

Virginijus Sirvydis (Utenos „Juventus“ vyr. treneris): „Susitikimą kaip ir rezultatą vertinu neigiamai. Kalbėjome, ruošėmės šioms rungtynėms, tačiau pasitaikė dar vienas klaikus mačas kaip su Rygos „Barons/Kvartals“ (BBL čempionate).

Prieš išeidami į aikštelę krepšininkai būna nusiteikę, tačiau mačo metu pasikeičia – vienas nepatenkintas, nes negauna pakankamai kamuolių, kitas pyksta nepatekęs į startinį penketą.  Su žaidėjais rimtai pakalbėsime. Šiandien nustebino tai, jog pralaimėjome.“

2021-2022: