Naujienos

Algirdas Brazys: Rungtynių atsakomybė ir nervinė įtampa buvo didžiulė (video)

2014 04 06

Bene svarbiausią sezono pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliariajame sezone iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai rungtynėse Alytuje – 57:55 po įtemptos kovos palaužę vietos „Dzūkijos“ ekipos pasipriešinimą.

Po šio laimėjimo Algirdo Brazio treniruojami auklėtiniai pirmą kartą šiame sezone pakilo iki septintosios turnyro lentelės pozicijos ir iki čempionato pabaigos likus sužaisti ketverias rungtynes, panevėžiečiai turi neblogus šansus patekti į atkrintamąsias varžybas.

Algirdas Brazys (Panevėžio „Lietkabelio“ ekipos vyr. treneris): „Visų pirma, džiugu, jog laimėjome. Sveikinimu visus, kurie palaikė mūsų komandą. Reikia pripažinti, jog iškovojome svarbią pergalę. Visi stebime, kas vyksta turnyro lentelės viršuje, tačiau lygiai tokia pati kova vyksta ir apačioje. Visos komandos nori patekti į atkrintamąsias varžybas.

Žaidžiant su tiesioginiu konkurentu visuomet būna sunku. Ne išimtis buvo ir šiandien. Turiu pripažinti, jog dabar mūsų komanda yra puikioje sportinėje formoje. Šiandien daugiau lėmė psichologija, nes rungtynių atsakomybė ir nervinė įtampa buvo didžiulė. Dėl šios priežasties krepšinis nebuvo gražus akiai.

Nenoriu išskirti vienų ar kitų krepšininkų žaidimo. Visi stengėsi ir kovojo dėl pergalės. Esmė, jog laimėjome būdami kaip komanda.

Atvirai pasakius, maniau, jog mesdamas paskutinius baudos metimus Darrickas Leonardas nesuklys. Jeigu būtų įmetęs pirmą, būtų įmetęs ir antrą. Keista, kad prametė. Antrą baudą žaidėjas prametė specialiai.

Bandysime kabintis ir kovoti su visomis komandos. Net neabejoju, jog kitos rungtynės namuose su „Neptūnu“ ir „Žalgiriu“ bus malonesnės akiai. Negarantuoju dėl pergalių, tačiau kausimės tikrai.“

2021-2022: