Naujienos

Algirdas Brazys: „Parnu“ ekipa nebuvo pats stipriausias varžovas

2014 01 21

Įtikinamą pergalę savų žiūrovų akivaizdoje iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynėse namuose 102:59 įveikę „Parnu“ ekipą.

Po mačo „Lietkabelio“ strategas Algirdas Brazys pasidalijo mintimis apie mačo eigą su internetiniu tinklapiu „kklietkabelis.lt“.

Antrosios puikios rungtynės iš eilės. Ar pergalę lėmė psichologinis pakilimas po rungtynių Kėdainiuose?

Nemanau, kad šį laimėjimą lėmė mačas su „Nevėžiu“. Reikia pripažinti, jog „Parnu“ nebuvo stipriausias varžovas ir šiandien mes buvo pranašesni visose žaidimo srityse. Man nepatiko, kad po pirmosios rungtynių dalies praleidome 39 taškus, todėl turėjome pokalbį su vyrais rūbinėje ilgosios pertraukos metu. Smagu, jog mums viskas sekėsi puolime, o aikštelėje žaidė visi vienuolika krepšininkų.

Kaip ir mače su „Nevėžiu“ šiandien puikiai sužaidė Goranas Vrbancas. Krepšininkas pagaliau įgauna sportinę formą?

Pasakysiu taip – įsigydami Goraną žinojome, jog neperkame katės maiše. Krepšininkas pamažu adaptuojasi ne tik prie žaidimo kitoje šalyje, bet ir prie gyvenimo Lietuvoje. Visgi kroatas niekada nėra buvęs už savo šalies ribų, todėl natūralu, jog reikia laiko priprasti prie naujų draugų, naujų vietų. Tikimės, jog Gorano indėlis bus ryškus ir ateities mačuose.

Kitas maloniai stebinantis krepšininkas Lukas Aukštikalnis. Ar  šis žaidėjas įgavo pasitikėjimo savo jėgomis?

Reiktų to paklausti paties Luko. Jis nuolat sunkiai dirba treniruotėse ir mes jį vertiname už juodą darbą gynyboje. Jo pastangos ir sunkus darbas pamažu duoda ir norimą rezultatą.

Ketvirtadienį laukia atsakomosios DNB LKF taurės turnyro rungtynės Kėdainiuose. Kokios mintys prieš šį susitikimą?

Nelaikyčiau „Nevėžio“ komandos ryškiais favoritais. Komanda pastaruoju metu klumpa, o mums kelios pergalės  gali suteikti psichologinį pranašumą. Laukia įdomus mačas.

2021-2022: