Naujienos

A.Štalbergas: turime išlikti kartu ir kovoti toliau

2017 10 25

Panevėžio „Lietkabelio“  klubas Europos taurės patyrė antrąją nesėkmę, kai 75:82 nusileido Emilijos Redžo „Grissin Bon“ komandai.

Vyriausiasis treneris Artūras Štalbergas apgailestavo, kad nepavyko nugalėti, o rotacijoje stigo pagrindinio įžaidėjo Lorenzo Williamso, kurį kamuoja nugaros skausmai.

„Buvo sunkus mačas nuo pat pradžių. Panašios rungtynės į tas, kurios vyko savaitgalį Pasvalyje, kai pirmavome, bet kažkuriuo metu praradome koncentraciją. Jeigu tuomet laimėjome, tai dabar varžovai buvo labiau patyrę ir mus nubaudė. Sėkmė pradeda šypsotis stipresniems ir „Grissin Bon“ pradėjo pataikyti sudėtingus metimus, kurie ir nulėmė mačo baigtį. Turime išanalizuoti klaidas ir jas ištaisyti.

Mūsų grupėje situacija išlieka gera, tiesiog turime išlikti kartu ir kovoti toliau. Mums stigo Williamso, kuris yra svarbiausias mūsų komandos žaidėjas. Jis kontroliuoja komandos ir gynybą, ir puolimą. Jis mūsų smegenys. Šiandien pabaigoje pristigome protingų sprendimų. Krepšinis yra mūsų darbas, o traumos – to dalis. Lauksime Lorenzo grįžtant kaip įmanoma greičiau“, – kalbėjo strategas.

 Kitą susitikimą „Lietkabelis“ spalio 29 dieną Kaune pries „Žalgirį“.

2021-2022: