Naujienos

A.Štalbergas: mums reikia šios pertraukos

2017 11 19

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda pralaimėjo Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) lyderių mūšį Kauno „Žalgiriui“.

Vyriausiasis panevėžiečių treneris Artūras Štalbergas neturėjo priekaištų savo komandos gynybai, kuri Eurolygos klubui leido įmesti 70 taškų, bet pyko dėl didelio klaidų skaičiaus – „Lietkabelis“ iš vis prarado net 20 kamuolių.

„Neturiu priekaištų gynybai. Niekada nelaimėsi prieš Eurolygos komandą, kai padarai 20 klaidų. Tai reiškia, kad 20 kartų mes likome be atakos, tiesiog metėme kamuolį į užribį. Nenoriu kritikuoti žaidėjų, bet šiandien Čepukaitis žaidė gerai, išskyrus 7 klaidas. Sakėme jam, kad jeigu jis pastato užtvarą, turi būti pasiruošęs, jog ateis pagalba, o buvo 7 klaidos iš to. Tikiuosi, jis pataisys klaidas ir ateityje jų nekartos. Jis yra žaidėjas, kuris mokosi ir turi daug vietos tobulėti“, – kalbėjo strategas.

– Kodėl nusprendėte neprasiženginėti paskutinėmis sekundėmis?

– Mes norėjome perimti kamuolį, bet to nepadarėme. Buvo beveik tai padarę ties vidurio aikštės, bet tada jau liko 10 sekundžių ir nebuvo prasmės bauduoti.

– K.Lavrinovičius žaidė mažai. Jis nėra geros sportinės formos?

– Žinoma, jis nėra geros formos. Tas pats su Lorenzo. Jie turėjo traumų, praleido treniruočių. Abu jie treniruojasi lengviau, kad pasaugotume juos. Kai tu nesitreniruoji, prarandi žaidimo pojūtį. Mums reikėjo šios pertraukos. Turėsime dirbti ties savo kondicija.

– Ką manote apie tai, kad Kšištofas žais rinktinėje?

– Jis profesionalas ir patriotas, kuris myli savo šalį. Jis sakė, jog jam tai galbūt bus paskutinis šansas, bet aš sakiau, jog tų galimybių gali būti daugiau. Jis turi rūpintis savo kūnu, nes jam 38-eri. Manau, kad treneris žinos, kaip jį panaudoti.

– Kaip išnaudosite pertrauką?

– Dabar mes turėsime 4 laisvas dienas, o tada grįšime ir dirbsime ties fizine kondicija. 28 dieną mes žaisime draugišką mačą su VEF. Tada rungtyniausime prieš „Neptūną“.

2021-2022: