A.Štalbergas: buvo geras pasiruošimas antradienio susitikimui Europos taurėje

2017 11 06

Dar vieną pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (9/1) klubas, kuris išvykoje 78:68 palaužė „Šiaulių“ (2/8) krepšininkus.

Panevėžiečių vyriausiasis treneris Artūras Štalbergas liko patenkintas pasiekta pergale ir gyrė „Šiaulių“ ekipą, kuri kovojo visa širdimi.

„Buvo sunkus mačas, nes „Šiauliai“ yra gerai treniruojama komanda, kuri žaidžia vis geriau kiekviename mače. Gynyba buvo nebloga, išskyrus pirmajame kėlinyje. Kai kuriuose epizoduose praradome koncentraciją, bet esu patenkintas mūsų pergale ir parodytu žaidimu gynyboje. Tai buvo geras pasiruošimas antradienio susitikimui Europos taurėje.

Mums nesvarbu prieš ką žaidžiame. Visada einame su didžiausiu nusiteikimu. Trenerių darbas – motyvuoti žaidėjus nuo pirmos minutės žaisti visa jėga. Sakiau žaidėjams, jog tai yra jauna ekipa, bet jie žaidžia visa širdimi, ką parodė šiandien. Pirmavome 8–10 taškų, bet jie visada grįždavo į rungtynes. LKL kiekvienas mačas yra sunkus. Nesvarbu, kad laimime 10 taškų, bet kiekvienas oponentai yra geras“, – kalbėjo latvis.

Kitą mačą „Lietkabelis“ žais lapkričio 7 dieną namuose su Podgoricos „Budučnost“ ekipa.