A.Štalbergas: antroji mačo dalis – puiki pamoka ateičiai

2017 10 21

Aštuntąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe – LKL“) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris išvykoje 85:75 pranoko Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkus.

Vyriausias treneris Artūras Štalbergas po dvikovos teigė, kad prastai sužaista antroji mačo dalis bus puiki pamoka ateičiai, nes ekipa turėjo 18 taškų pranašumą, bet „Pieno žvaigždės“ sugebėjo net išsiveržti į priekį.

„Pirmus du kėlinius žaidėme kaip komanda ir rodėme gerą krepšinį. Darėme tuos dalykus, kuriuos buvome susitarę prieš rungtynes. Trečiajame ketvirtyje mes praradome koncentraciją, pradėjome daryti klaidą po klaidos. Varžovai pradėjo žaisti, kaip jie nori – greitas krepšinis, tritaškiai greitajame puolime. Mes trečiajame kėlinyje išbarstėme pranašumą. Keli žodžiai per minutės pertraukėlę arba žaidėjų priimti sprendimai leido vėl žaisti gerokai geriau bei laimėti. Gerai tai, kad nebuvo plius 20 ar plius 25 mačas. Turėjome prisitaikyti mačo metu, kai mes nuo plius 16 turėjome minus 1. Tai buvo gera pamoka ateičiai, iš kurios turime pasimokyti“, – sakė strategas.

Kitą susitikimą „Lietkabelis“ žais artėjantį trečiadienį Europos taurėje. Panevėžiečių varžovas – Emilijos Redžo „Grissin Bon“. Dvikova „Cido“ arenoje prasidės 18.45 val.