Naujienos

A.Juškevičius: Panevėžys mane maloniai nustebino

2017 09 19

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“ LKL) atidarymo mače 92:85 nugalėjo Utenos „Juventus“ krepšininkus.

13 taškų pelnęs ir 5 rezultatyvius perdavimus atlikęs Adas Juškevičius po dvikovos pripažino, kad jį Panevėžys maloniai nustebino. Gynėjas taip pat greitai pamiršo tai, kas įvyko Europos čempionate su Lietuvos rinktine.

„Patenkinti tik todėl, kad laimėjome rungtynes, bet žaidėme prastai. Turėjome daug problemų gynyboje, nes nesusitvarkėme vienas prieš vieną. Draugiškose rungtynėse prieš „Dzūkiją“ mums gerai sekėsi gintis, bet šiame mače nebuvo tos energijos, kuri turi būti. Esame solidesnė komanda nei parodėme šiandien. Viskas prasideda nuo gynybos vienas prieš vieną – jeigu neapsigini taip, nepadės jokios sistemos“, – tvirtino A.Juškevičius.

– Galbūt neišanalizavote varžovų stipriųjų pusių?

– Žaidžiame daugiausiai prieš lietuvius, kuriuos pažįstame daug metų. Čia tiesiog buvo koncentracijos stoka ir, kažkiek, nusiteikimo.

– Ar užteko laiko, jog įsilietumėte į komandą?

– Visada laiko gali būti daugiau, bet kiek yra, tiek – daugiau jo nebus. Taip nusiteikiau ir stengiuosi atiduoti viską, ką galiu.

– Sunku persiorientuoti po rinktinės?

– Nebuvo sunku, nes baigėsi rinktinė ir visas mintis nuvijau į šoną, kadangi buvo sezonas čia pat ir nėra ką galvoti apie praeitį. Dabar visa koncentracija naujam klubui.

– Koks įspūdis Panevėžyje?

 – Mane Panevėžys nustebino. Džiaugiuosi, kad Lietuvoje atsirado solidi komanda, kuri auga kiekvieną dieną ir yra gerame kelyje. Jeigu bus išlaikyti klube tie patys žmonės, mes sieksime gerų rezultatų.

2021-2022: