Naujienos

A.Brazys: Buvome išstudijavę varžovų derinius, tačiau viską nulėmė indvidualus meistriškumas

2014 01 16

Septintąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Kėdainių „Nevėžio“ klubas, kuris svečiuose 77:82 įveikė Panevėžio „Lietkabelio“ ekipą.

Po rugtynių abiejų komandų strategai internetinei sporto transliacijų televizijai „SportoTV.lt“ pasidalijo mintimis apie mačą.

Gintaras Leonavičius (Kėdainių „Nevėžio“ vyr. treneris): „Labai įtemptos ir nervingos rungtynės. Reikėjo atlaikyti visus emocinius faktorius, norint laimėti mačą. Turiu gerbti žaidėjus, kurie esant įtemptant situacijai priėme teisingus sprendimus, įmetė metimus. Vyko vyriška kova, vyras prieš vyrą, kuri nuvargino žaidėjus. Džiaugiuosi, kad susitikimo pabaiga buvo sėkminga mums.

„Lietkabelis“ yra kita komanda nei sezono pradžioje. Ekipa turi savo braižą ir gynyboje, ir puolime. Labai sunku žaisti prieš jų aukštaūgius – D.Odiakosą ir R.Olanderį. Gaila, kad mums šiandien nepadėjo D.Šilinskis. Aišku, varžovams padėjo ir patyrusio žaidėjo E.Ežerskio indėlis, todėl ekipa nežiūrint į nieką su visais kariauja.“

 

Algirdas Brazys (Panevėžio „Lietkabelio“ vyr. treneris): „Blogai, jog pralaimėjome. Rungtynės buvo įtemptos ir įdomios žiūrovams. Žaidėme su stipria komanda, kuri nepaisant visų problemų, turi labai stiprią sudėtį ir demonstruoja gerą krepšinį.

Nežiūrint į tai, šiandien ėjome į aikštelę kovoti dėl pergalės, o ne pralaimėti. Nežiūrėjome į tai ar kėdainiečiai atvažiuos nepilnos sudėties, dar geriau, kad jie atvažiavo visi, nes su stipria ekipa kovoti įdomiau.

Šiandien mums buvo sunku žaisti prieš ekipą, kuri turi indvidualiai aukšto pajėgumo krepšininkus. Buvome išstudijavę varžovų derinius, tačiau viską lėmė tos keleta sekundžių ir žaidimas vienas prieš vieną. Varžovai gerai skirstė kamuolius ir puikiai pataikė, todėl, reikia pripažinti, mūsų gynyba prieš tokią ekipą nepasiteisino.

Prastai sužaidėme ir rungtynių pabaigą, padarėme keletą grubių klaidų. Nenoriu kaltinti atskirų žaidėjų, tačiau mums dar trūksta susižaidimo, nes komandą tik nesenai papildė nauji žaidėjai – E.Ežerskis ir V.Kariniauskas.

Naujiems krepšininkams dar reikia supratimo ir puolime, ir gynyboje. Būtent šiandien, ypatingai rungtynių pabaigoje, ir pasireiškė supratimo tarp žaidėjų trūkumas.“

2021-2022: